Головна
 
Відновлення пошкоджених файлів

Виправлення пошкоджених JPEG, TIFF, PNG, BMP файлів після вірусу, збою живлення, комп’ютера

Відновлення пошкоджених файлів

 

Якщо не вдалося відновити файли


За допомогою Starus File Repair можна відновити «биті» файли зображень з пошкодженими заголовками або скопійовані з помилками. На жаль, спроба відновлення серйозно зіпсованих файлів може не принести бажаного результату. Фактично, програма намагається відновити оригінальну структуру файлу по його фактичному вмісту. Якщо пошкодження торкнулися власне вмісту файлу, то використовувати його буде неможливо навіть з відремонтованої структурою і новим заголовком.

При використанні інструменту майте на увазі наступні речі. По-перше, якщо структура файлу сильно пошкоджена або частина його зовсім відсутня, документ не буде відновлений. По-друге, програма відновлює структуру тільки пошкоджених зображень; інші типи файлів не доступні для ремонту.

Що робити, якщо ви зіткнулися з ушкодженнями, які неможливо виправити за допомогою Starus File Repair? У таких випадках ми рекомендуємо скористатися іншою програмою.
Спробуйте запустити Starus Partition Recovery, включити режим низкоуровневого сканування, витягти ваші файли з поверхні диска і тільки після цього відремонтувати витягнуті файли File Repair. Якщо простий запуск File Repair може відремонтувати
в середньому близько 60% файлів, то після використання Starus Partition Recovery відсоток успішного відновлення збільшується до 90-95%.

Прямо зараз Ви маєте можливість придбати Starus Partition Recovery зі знижкою 20%. Інструмент File Repair при покупці додається безкоштовним бонусом.

Чому Starus Partition Recovery?


Для вилучення файлів з поверхні диска можна використовувати і інші інструменти. Однак саме Starus Partition Recovery володіє найпотужнішими алгоритмами пошуку і відновлення видалених файлів і ми маємо можливості створення точної копії носія інформації для подальшого безпечного відновлення.

Крім того, при використанні Starus Partition Recovery вам може і зовсім не знадобитися додатковий ремонт файлів. Якщо носій, на якому зберігалися вихідні файли, до сих пір працездатний, спробуйте просто відновити потрібні файли за допомогою Starus Partition Recovery. У багатьох випадках додатковий ремонт просто не буде потрібно.

Знайти необхідні файли просто і зручно. Для пошуку конкретного файлу в програмі є зручний фільтр. Програма володіє і безліччю інших достоїнств, забезпечуючи впевнене відновлення даних з пошкоджених, відформатованих носіїв, а також пошук і відновлення видалених логічних розділів, що може не раз стане в нагоді в майбутньому.

Starus Partition Recovery можна випробувати абсолютно безкоштовно і оцінити якість знайденого файлу у вікні попереднього перегляду.


Читайте в блозі:


^