Головна
 
Відновлення пошкоджених файлів
 
Програма для відновлення пошкоджених файлів

Програма для відновлення пошкоджених файлів

Не знаєте, як відновити пошкоджені файли JPEG, JPG, TIFF, PNG, BMP? Ваші цифрові фотографії, відзняті в хорошій якості – доступні тільки в маленькому розмірі “preview” або зовсім не відкриваються? Ви шукаєте програму, здатну виправити внутрішню структуру файлу і усунути наслідки вірусних атак, програмних і апаратних збоїв?

Відновлення пошкоджених файлів програмою

 

Starus File Repair 1.1

 

Звичайне відновлення файлів не завжди дає бажаний результат. Утиліта Starus File Repair призначена для виправлення пошкодженої інформації всередині самого файлу. Програма підтримує відновлення логічної структури цифрових зображень таких популярних форматів як JPG, JPEG, JPE, JFIF, TIFF, TIF, PNG і BMP.

 

Дружній інтерфейс програми, виконаний в стилі провідника Windows, має функцію попереднього перегляду. Тобто ви зможете оцінити якість відновлення пошкодженої інформації ще до моменту збереження файлу і реєстрації самої програми. Вбудований «Майстер виправлення файлів» спростить ваше завдання і допоможе вам швидко знайти пошкоджені фотографії та повернути їм початкове якість.

Програма Starus File Repair не тільки якісно виправить пошкоджені файли, але і збереже всі дані фотознімку, включаючи «Priview» і Exif дані.

Виправлення пошкоджених файлів з попереднім переглядом

Відновлення пошкоджених файлів в JPEG форматі

Starus File Repair відновлює пошкоджені зображення у форматі * .JPEG (* .JPG, * .JPE, * .JFIF). Утиліта витягує інформацію з пошкодженого файлу, виправляє логічну структуру і записує дані в новий файл. Програма повторно не стискає файли, що дозволяє відновити JPG файл без втрати первісної якості. Більшість фотографій в JPEG форматі крім основного зображення містять в собі додаткові меншого розміру, а також Exif дані, записані фотокамерою. Програма відновлює всю інформацію пошкодженого файлу.

Виправлення пошкоджених файлів в TIFF форматі

Програма відновлює пошкоджені растрові графічні зображення в Tiff форматі. Starus File Repair з легкістю виправить помилки в багатосторінкових Tiff файлах, які містять безліч зображень, в файлах, збережених в “Big Endian” (Windows), так і “Little Endian” (Macintosh) форматах. Утиліта працює з файлами стислими алгоритмами LZW, JPEG, PackBit, CCITT 1D 2, Group 3 Fax 3, Group 4 Fax. Алгоритм відновлення виключає можливість зменшення якості (“здатності”) зображення.

Відновлення пошкоджених файлів в PNG форматі

Програма виправляє пошкоджені растрові графічні зображення у форматі * .PNG, включаючи файли стислі алгоритмом LZ77. Відновлюючи пошкоджені PNG зображення, утиліта зберігає структуру і якість початкового файлу.

Виправлення пошкоджених файлів в BMP форматі

Утиліта легко виконає відновлення растрових зображень * .BMP, * .DIB, * .RLE форматів файлів і збереже розмір і якість початкового файлу. У програмі Starus File Repair реалізовано вилучення файлів з бінарних файлових ресурсів.

Поглиблений алгоритм відновлення пошкоджених файлів

Можливість застосування більш тривалого, але більш якісного та детального дослідження пошкоджень в файлах, що дозволяє зберегти набагато більше інформації з потрібного файлу і відновити навіть сильно пошкоджені дані.

Підтримка операційних систем сімейства Windows

Програма сумісна з усіма версіями Windows, від Windows 95 до Vista, Windows 7 і Windows 10.

^