Головна
 
Компанія

Starus Recovery

Starus Recovery - компанія для відновлення даних

Заснована на початку 2010-го, Starus Recovery розвиває спектр продуктів по відновленню даних для всіх версій Microsoft Windows.

Ми розробляємо програмне забезпечення для новітніх операційних систем, при цьому, не забуваючи про підтримку навіть самих застарілих систем Microsoft Windows. Компанія Starus Recovery прагне до задоволення потреб всіх клієнтів в області відновлення даних. Випускаючи якісну продукцію, ми цінуємо думку кожного клієнта, надаючи високий рівень підтримки.

Група кваліфікованих фахівців розробляє широкий спектр інструментів по відновленню даних, надаючи досконалі рішення для кінцевих користувачів, корпорацій і компаній з відновлення даних. Наша компанія розробила новий алгоритм аналізу диска, що робить нашу продукцію найшвидшою на ринку. Використовуючи ексклюзивні алгоритми відновлення даних, ретельне читання і аналіз всієї поверхні диска, наші інструменти відновлення даних часто знаходять навіть ті файли, які інші програми просто не бачать.

Адреса головного офісу:

технічну підтримку по програмним продуктам можна отримати тільки по телефону або електронній пошті.

Компанія не займається фізичною відновленням даних, ремонтом пристроїв зберігання інформації і не надає жодних послуг за місцем фактичного розташування.

Україна: 03056, вул. Польова, 24 Київ

Співробітництво

Ми вітаємо всіх, хто хоче допомогти нам поширювати і продавати наше програмне забезпечення. Зареєструвавшись як філія, ви отримуєте 30% комісійних від всіх продажів. Це швидко і легко. Щоб стати нашим партнером, пишіть нам на [email protected].

^