Головна
 
Відновлення пошкоджених файлів
 
Як відновити пошкоджені файли?

Як відновити пошкоджені файли?

Хочете самостійно відновити пошкоджений файл? Шукаєте програму, здатну виправити внутрішню структуру файлу і повернути первинну якість зображення? Програма для перегляду зображень більше не відображає фотографії або вам доступні тільки невеликі зображення “preview”?

 

Як відновити пошкоджені файли програмою

 

Starus File Repair

 

Виконайте відновлення пошкоджених файлів за допомогою програми Starus File Repair. Можливості програми не обмежені відновленням логічної структури файлу. Програма також збереже всі дані фотознімку, включаючи «Priview» і Exif дані. Потужний алгоритм Starus File Repair професійно усуне негативні наслідки вірусної атаки, програмних і апаратних збоїв.

 

Інтерфейс програми, виконаний в стилі провідника Windows, має функцію попереднього перегляду зображень. Тобто ви зможете оцінити якість відновлення пошкодженої інформації ще до моменту збереження файлу і реєстрації самої програми. Вбудований «Майстер виправлення файлів» спростить ваше завдання і допоможе вам швидко знайти зіпсовані зображення і повернути їм початкове якість, навіть після серйозних пошкоджень.

Алгоритм програми Starus File Repair дає можливість відновлювати пошкоджені файли двома способами:

  • Використання «Майстра виправлення файлів» – дозволяє працювати з безліччю файлів, що знаходяться в різних папках. Всі пошкодження будуть виправлені, а файли збережені в зазначену вами папку.
  • Процес відновлення пошкоджених файлів без використання майстра – дозволяє переглянути вміст файлу перед збереженням.

Як відновити пошкоджені файли за допомогою майстра

Використовуючи зручний покроковий майстер, ви побачите в кожному новому вікні докладні покрокові інструкції, які допоможуть вам легко виправити потрібні файли. Щоб скористатися майстром для відновлення і збереження пошкоджених файлів, треба в меню «Файл» просто вибрати пункт «Майстер».

Виправлення пошкоджених файлів за допомогою майстра

 

У вікні «Вибір файлів» необхідно вказати пошкоджені файли, які ви бажаєте відновити і зберегти. Тут ви можете додати в список відновлення будь-яку кількість файлів з різних папок, видаляти файли або повністю очистити список. Тут можна вибрати звичний для себе спосіб відображення файлів («Значки», «Список», «Таблиця») і скористатися сортуванням файлів.

Наступним кроком вибираємо тип аналізу відновлюваних даних.

Для швидкого відновлення використовуємо функцію «Аналіз» – в більшості випадків цього процесу досить, щоб усунути пошкодження логічної структури файлів.

Для більш глибокого обробітку пошкоджених файлів скористайтеся функцією «Дослідження» Докладніший аналіз займе більше часу, але він гарантовано отримає всю корисну інформацію зі структури сильно пошкодженого файлу.

Далі майстер запропонує вам вибрати шлях збереження відновлених даних, а також визначити ще деякі принципи збереження виправлених файлів на вибраному носії.

Попередньо включивши, Ви можете використовувати в процесі відновлення наступні опції:

  • Переписати файли при збігу імен
  • Зберегти структуру каталогів
  • Відкрити папку після завершення операції

Як відновити пошкоджені файли з попереднім переглядом

Відновлення «вручну», без використання майстра, полягає у виконанні трьох простих кроків:

По-перше, виберіть у лівій частині головного вікна програми папку, в якій знаходяться потрібні вам файли. Справа відобразиться весь вміст директорії, в якій ми і знайдемо пошкоджений файл – вміст такого файлу не відображається в програмі.

Виправлення пошкоджених файлів з попереднім переглядом

 

Далі відновлюємо структуру пошкодженого файлу. У головному меню програми «Файл» вибираємо опцію «Аналіз» або «Дослідження» в залежності від ступеня пошкодження файлу. Після завершення процесу аналізу файли будуть доступні для попереднього перегляду.

Останній і найбільш приємний крок – зберігаємо відремонтовані файли.

Після вибору функцій «Полагодити», «Зберегти» або «Зберегти все» буде запущений «Майстер збереження файлів». Успішно завершуємо процес відновлення, керуючись докладними інструкціями майстра.

^