Головна
 
Відновлення даних
 
Програма для відновлення даних

Програма для відновлення даних

Не знаєте, як відновити дані? Відформатували USB флешку або жорсткий диск? Starus Data Restore Pack об’єднує професійні методи пошуку і відновлення видалених даних, за допомогою яких ви швидко знайдете будь-яку інформацію, загублену після форматування логічного розділу NTFS або FAT.

Відновлення видалених даних програмами

 

Starus Data Restore Pack 4.7

 

Starus Data Restore Pack об’єднує два кращих програмних продукту в один недорогий пакет. Таким чином, ви можете придбати відразу дві програми з відновлення даних (Starus File Recovery і Starus Photo Recovery), при цьому значно заощадивши гроші.

 

Використовуючи пакет програм, переглядати видалені файли і папки також легко і зручно, як за допомогою Windows Explorer переглядати вміст диска. Продуктивність утиліт настільки велика, що ми використовували стандартний провідник Windows як модель для користувача інтерфейсу для нашого продукту.

На даний момент Starus Data Restore Pack є найшвидшим продуктом по відновленню видалених даних серед програмного забезпечення на всьому ринку. Використовуючи нові і вдосконалені алгоритми, програма здатна ретельно аналізувати диск і моментально знаходити віддалені файли.

Програми для відновлення даних

Режими відновлення даних

Starus Data Restore Pack пропонує один швидкий і два окремі режими для аналізу диска і пошуку віддалених файлів. Режим “глибокого аналізу” дозволяє знайти файли, що зберігаються на пошкоджених, відформатованих і недоступні дисках (картах пам’яті, флеш-накопичувачах, жорстких або знімних USB дисках), читаючи вміст диска сектор за сектором. Цей режим дозволяє відновлювати дані з дисків, які вже почали “сипатися”, отримати інформацію з пошкоджених дисків і видалених розділів.

Режим відновлення фотографій

Другий додатковий режим відновлення даних є новим для Starus Data Restore Pack, і включає в себе повну перевірку диска для знаходження цифрових фотографій і спеціальних RAW-файлів з професійних і аматорських фотокамер. Знайдені фотографії можна переглянути, перш ніж почати процес відновлення.

Відновлення даних за допомогою майстра

Даний пакет пропонує зручний покроковий майстер, щоб зробити процес відновлення даних легким і доступним навіть для недосвідчених користувачів. Майстер допоможе вам у виборі необхідного диска, потрібного режиму аналізу даних і підкаже, як правильно зберегти відновлені файли.

Попередній перегляд відновлених файлів

Starus Data Restore Pack поставляється із зручною функцією попереднього перегляду файлів перед відновленням. Підтримуються сотні файлових форматів, включаючи офісні документи, зображення і RAW-файли, повідомлення електронної пошти і т.д.

Безпека відновлення даних

Starus Data Restore Pack надає безліч додаткових функцій, які використовуються фахівцями в області відновлення даних. Продукт здатний зробити повну копію диска для виконання операції відновлення з віртуального образу, замість реального носія. Це робить процес більш безпечним і дозволяє звести до мінімуму будь-які небажані наслідки при роботі з пошкодженим диском.

Продукт дозволяє не тільки зберігати відновлену інформацію на жорсткий або зйомний диски, але і записувати відновлені файли на CD / DVD, створювати ISO-образи або вивантажувати дані в Інтернет через FTP-з’єднання.

Підтримка операційних систем

Програма сумісна з усіма версіями Windows, від Windows 95 до Vista, Windows 7 і Windows 10. Підтримуються всі файлові системи Windows, включаючи FAT, FAT32, NTFS, і NTFS5. Також продукт здатний знаходити і відновлювати стислі файли NTFS.

Ключові можливості:

  • Відновлення файлів загублених після очищення “Кошика” (“Recycled Bin”) або віддалених за допомогою клавіш “Shift” + “Del”;
  • Відновлення даних, загублених після форматування, збою або видалення логічного тому під управлінням файлових систем FAT і NTFS;
  • Відновлення даних віддалених c HDD дисків (Transcend, Western Digital, Sony, …), Usb флешок (Adata, Corsair, Kingmax, Kingston Datatraveler, Pqi, Silicon Power, …), карт пам’яті цифрових фотокамер і мобільних телефонів (Microsd, Sandisk, SD , xD, …);
  • Відновлення документів Microsoft Office: Word (* .doc, * .docx, * .rtf, …), Excel (*. Xls, .xlsx, …), PowerPoint (* .ppt, …). Відновлення документів Adobe Reader (*. Pdf, …), файлів баз даних (* .pst * .dbf, * .mdb, * .1cd, * .mdf, …);
  • Відновлення цифрових зображень і фотографій будь-яких форматів (* .cr2, * .crw, * .jpeg, * .jpg, * .psd, * .cdr, * .bmp, * .raw, …);
  • Відновлення видалених мультимедіа файлів (* .avi, * .dat, * .mkv, * .mov, * .mpg, * .vob, * .wmv, * .m4p, * .mp3, * .wav, * .wma, … );
  • Відновлення логічних розділів exFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS5, і підтримка популярних ОС Microsoft Windows, включаючи XP, 2003, Vista, 2008 Server і Windows 10;
  • Можливість збереження відновлених даних на жорсткий диск, записи CD / DVD диска, вивантаження на віддалений сервер по FTP.
^