Головна
 
Відновлення логічних розділів
 
Програма для відновлення логічних розділів

Програма для відновлення логічних розділів

Логічні розділи з Вашими даними зникли? Службова інформація пошкоджена, а структура файлів і папок зруйнована? Повернути важливу інформацію з відформатованого НDD носія або просто відновити диск не представляється можливим? Програма Starus Partition Recovery ефективно поверне всі логічні диски й видалені дані шляхом низькорівневого відновлення розділів і файлових структур.

Відновлення логічних розділів програмою

 

Starus Partition Recovery 4.9

 

Starus Partition Recovery є головним продуктом лінійки наших програм для відновлення пошкоджених розділів і втрачених даних. Унікальний алгоритм програми знаходить всі доступні й недоступні логічні розділи. Інструмент швидко та ефективно відновить логічні диски, створені раніше і згодом вилучені або переформатувати в іншу файлову систему.

 

Після знаходження потрібних розділів програма пропонує кілька варіантів відновлення даних і успішно реанімує інформацію незалежно від цілісності таблиці розташування файлів і папок. Таким чином, дане рішення ідеально використовує всі існуючі варіанти, щоб повернути користувачеві потрібну інформацію.

Пріоритетне відновлення даних

Starus Partition Recovery пропонує режими швидкого або повного аналізу, що дозволяє користувачеві встановити пріоритет поставленого завдання. Файли, які були недавно видалені з існуючого диска, можуть бути відновлені буквально моментально. У режимі повного аналізу програма буде аналізувати кожен сектор обраного носія, щоб знайти всі можливі логічні розділи. Зі знайдених розділів буде відновлена абсолютно вся інформація, яку тільки можливо відновити.

Програма для відновлення логічних розділів

Виправлення пошкоджених розділів

По-справжньому ефективний алгоритм інструменту Starus Partition Recovery дозволяє йому відновлювати сильно пошкоджені розділи. Більшість інструментів аналізують існуючі розділи, використовуючи тільки службову інформацію системи. Наслідки такого відновлення – не повний обсяг відновлених даних. Алгоритм Starus Partition Recovery не шукає легких шляхів, а використовує всю можливу інформацію для відновлення логічної структури жорсткого диска та всієї корисної інформації на ньому.

Повне відновлення структури файлів і папок

Якщо службова інформація системи або таблиця розташування файлів і папок стерта, переписана або пошкоджена, Starus Partition Recovery відновить всю структуру даних – імена файлів і папок, їх розташування і т.ін. Використовуючи режим повного аналізу, інструмент буде сканувати весь пошкоджений носій інформації, щоб проіндексувати всі дані, які доступні для відновлення. По завершенню процесу сканування програма створить нову файлову систему з нуля й побудує структуру файлів і папок в попередньому вигляді.

Доступність і безпека

Головна перевага Starus Partition Recovery – абсолютно безпечне відновлення інформації на професійному рівні, доступне будь-якому користувачеві ПК. При наявності всіх професійних можливостей і функцій інструмент максимально автоматизований і не вимагає від користувача будь-яких додаткових технічних знань.

Використання Starus Partition Recovery абсолютно безпечне й не завдає шкоди вихідними даними.

Інтерфейс в стилі провідника Windows

Інтерфейс Starus Partition Recovery має вигляд і використання таке ж, як і в провіднику Windows Explorer. Застосувавши програму, користувач побачить знайомі файли та папки, а також видалені дані й логічні диски, що підлягають відновленню. Також у повному розпорядженні вся можлива інформація по файлу й попередній перегляд в додатковому вікні.

Підтримка операційних систем і сумісність

Продукт сумісний з усіма версіями Windows, включаючи Windows 10 і Windows 2008 Server.

Підтримує всі файлові системи, включаючи FAT16, FAT32, NTFS4 і NTFS5.

Відновлює та знаходить стислі файли NTFS й альтернативні потоки, прикріплені до файлів.

Starus Partition Recovery сканує всі види сучасних носіїв, включаючи всі типи жорстких дисків, SSD-диски, флеш і USB-диски, а також всі популярні типи карт пам’яті.

Програма відновлює файли будь-яких типів: фотографії, документи, музику, відео, бази даних, стислі архіви, виконувані файли програм і т.ін.

Основні можливості:

 • Відновлення сильно пошкоджених розділів, видалених, перерозподілених і переформатованих в іншу файлову систему;
 • Миттєве відновлення видалених файлів;
 • Алгоритм обробки даних використовує комплексний аналіз, а не тільки службову інформацію системи на відміну від інших програм;
 • Повне відновлення інформації незалежно від типу файлової системи або носія;
 • Відновлення інформації з HDD при пошкодженій завантажувальній області диска – записи MBR;
 • Сканує всю поверхню диска і знаходить файли по їх вмісту незалежно від стану цілісності файлової таблиці;
 • Реконструкція пошкодженої структури системного диска, після перерозподілу дисків;
 • Реанімує системну таблицю розташування файлів і папок, відновлюючи структуру з нуля;
 • Підтримка всіх 32-бітних і 64-розрядних версій від Windows 95 до Windows 10;
 • Створення віртуальних образів дисків для гарантованого збереження даних і для подальшого безпечного відновлення інформації;
 • Інтерфейс дозволяє переглядати видалені файли і папки перед відновленням так само, як провідник Windows Explorer;
 • Зберігає відновлену інформацію на жорсткий диск, записує на CD / DVD носій або створює ISO образ, а також зберігає файли на сервер по FTP протоколу;
 • Вбудований HEX-редактор дозволяє вирішувати завдання в області відновлення даних на професійному рівні.
^