Відновлення інформації
 
Блог
 
Файлові системи FAT і NTFS: відмінності і інструменти для відновлення даних


Файлові системи FAT і NTFS: відмінності і інструменти для відновлення даних

Операційна система Windows підтримує два типи файлових систем: FAT і NTFS.
FAT значно старше і простіше, в той час як NTFS має розширені можливості, поліпшеною надійністю і безпекою зберігання даних. Відповідно, для форматування жорстких дисків, особливо – системних дисків і пристроїв великого обсягу зазвичай використовується NTFS. Однак NTFS можна і потрібно використовувати далеко не скрізь і не завжди.

Розмітка FAT і NTFS в операційній система Windows

NTFS має низку додаткових можливостей в порівнянні з FAT. Транзакційна система роботи з інформацією практично виключає випадки пошкодження файлової системи під час збою операції записи. Розширені атрибути забезпечують поділ доступу до файлів, стиснення і шифрування на льоту. Для підтримки всіх цих нововведень потрібні значні обчислювальні ресурси, а для зберігання розширених атрибутів і журналів транзакцій використовується чималий відсоток дискового простору. Ці причини призвели до того, що NTFS практично не підтримується такими пристроями як цифрові фотоапарати, аудіо та відео плеєри, смартфони, навігатори та інші пристрої. Відповідно, для форматування карт пам’яті, що використовуються в одному з таких пристроїв, за рідкісними винятками використовують виключно файлову систему FAT.

Тип пристрою і обрана файлова система визначають вибір програми для відновлення даних. Можна, звичайно, не довго думаючи вибрати інструмент по типу «все в одному». В цьому випадку ви отримаєте чудовий функціонал – але заплатите за все без виключення можливості продукту, включаючи ті, які не потрібні зараз і не будуть використані в майбутньому. Однак в залежності від конкретної ситуації є можливість заощадити, вибравши інструмент, що добре вирішує саме поточне завдання.

Все в одному: Starus Partition Recovery

За допомогою інструментів, подібних Starus Partition Recovery, можна відновлювати будь-які типи накопичувачів з будь-якою версією FAT і NTFS на борту. Функціонал продукту не обмежений нічим, крім вашого гаманця: вартість продукту – 3000р. Якщо вам потрібно відновлювати дані з пошкоджених, відформатованих або переразбітих на розділи накопичувачів – Starus Partition Recovery вирішить проблему. В інших випадках вивчіть альтернативи – вони дозволять істотно заощадити без втрати якості відновлення.

Інструменти Starus FAT Recovery і Starus NTFS Recovery

Два відмінних продукту, алгоритми, яких заточені під відновлення файлових систем FAT і NTFS окремо. В іншому, функціональність інструментів та ж, що у програми Starus Partition Recovery, при ціні майже вдвічі дешевше: вартість кожного продукту – 1500р.

Відновлення видалених файлів: Starus File Recovery

Припустимо, ваш жорсткий диск в повному порядку, флешка не відформатовано і нормально читається. Якщо в такій ситуації вам потрібно відновити один або кілька віддалених файлів, переплачувати за топовий інструмент немає ніякої необхідності: більш дешевий і простий продукт впорається із завданням нітрохи не гірше. Starus File Recovery розроблений саме для таких ситуацій, дозволяючи відновити видалені файли буквально в кілька клацань мишкою. Ціна? Всього 1000р., Більш ніж в три рази дешевше топового інструменту. Обмеження? Не зможе відновити переразбітий диск або відформатований розділ, не зможе працювати з пошкодженими і недоступними дисками. Але такі пошкодження трапляються нечасто, а випадково видалити файл – дуже і дуже просто.

Відновлення фотографій з дисків і карт пам’яті: Starus Photo Recovery

Випадково відформатувати жорсткий диск не так і просто, а от ненавмисно відформатувати карту пам’яті у фотоапараті – простіше простого. Що прикро, використовувати недорогий інструмент для відновлення фотографій з відформатованої флешки вже не вийде, і доведеться платити 3000р. за продукт, здатний працювати з відформатовані носіями. Або не доведеться?

Starus Photo Recovery (1000р.) розроблений саме для таких випадків. Продукт здатний відновити фотографії навіть з відформатованих, пошкоджених і не читаємих носіїв. Підтримуються всі види карт пам’яті і будь-які жорсткі диски.

СьогодніЗавантажити і випробувати програми для відновлення видалених даних і пошкоджених розділів можна абсолютно безкоштовно!

 


Схожі статті про відновлення даних:Дата: Теги: , , , , ,

Comments are closed.

^