Головна
 
Відновлення даних
 
Програма для відновлення даних USB, Flash накопичувачів

Програма для відновлення даних USB, Flash накопичувачів

Файлова система fаt, застосовувана раніше в OC Microsoft Windows, все так же широко застосовується на всіляких накопичувачах цифрової інформації. Збої FAT систем і втрата інформації з Flash-накопичувачів (NAND пам’яті), всіляких карт пам’яті мобільних телефонів і фотоапаратів – поширене явище.

Відновлення даних FAT структур програмою

 

Starus FАT Recovery 2.8

 

Програма Starus fаt Recovery для відновлення пошкоджених fаt файлових систем – одна з найбільш вдалих і надійних серед існуючих на даний момент програм. Аналізуючи носій інформації з пошкодженої FAT таблицею, продукт дозволяє отримати всі необхідні дані про розмір і місце розташування кожного файлу. Що дозволяє не тільки отримати окремі файли з зруйнованого томи, а й так само ефективно відновити всю файлову структуру розташування даних.

 

Типова несправність флеш (Flash) накопичувача – знос пам’яті.

Будь який USB Flash накопичувач має обмежену кількість циклів перезапису. При постійній роботі з «флешкою» термін служби носія значно зменшується, з’являються повідомлення про збої, помилки. У таких випадках звернення до даного носія інформації треба звести до мінімуму.

Для збійних носіїв інформації в програмі Starus FAT Recovery реалізована можливість безпечного відновлення. Створивши віртуальний образ логічного розділу, Ви гарантовано збережете дані для подальшого безпечного відновлення інформації. Кожен байт буде збережений в резервної копії носія, що вбереже згодом Ваші дані від остаточного видалення або перезапису.

Програма для відновлення даних Starus FAT Recovery

За результатами статистики опитування користувачів, даний продукт займає перші рядки рейтингу: відгуків 713, рейтинг програми 4.8 бали з 5 можливих.

Основні можливості:

  • Відновлення Flash – накопичувачів після вірусної атаки, апаратного і системного збою, форматування;
  • Відновлення сильно пошкоджених, віддалених логічних FAT структур знімних цифрових носіїв (у режимі «Повний аналіз»);
  • Миттєве відновлення видалених файлів з флешок, карт пам’яті мобільних телефонів і фотоапаратів, розмічених під FAT / NTFS системами (в режимі «Швидке сканування»);
  • Відновлення даних по сигнатурам навіть з сильно пошкоджених або перезаписані дисків (в режимі «Глибокий аналіз»);
  • Можливість створення точної побайтно копії дискового простору для безпечного відновлення даних з віртуального образу носія;
  • Сканує всю поверхню диска і знаходить файли по їх вмісту не залежно від стану цілісності файлової таблиці;
  • Підтримує будь-які USB Flash-накопичувачі і всі сучасні типи карт пам’яті, включаючи SD, SDHC, SDXC, microSD, miniSD, CompactFlash;
  • Підтримка популярних файлових систем exFAT / FAT 16 / FAT 32.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading…

^